Sergen Yalçın’dan, Murat Boz’a; – Mesajını Aldım ‘Üçlü Bir Türkiye’ye Ben de, Varım Kardeşim…

Gündeme bomba gibi düşen, Murat Boz, Eser Yenerler, Nihal ve Bahar Candan Kardeşler ve ‘Özge Bitmez adlı bir kadın olarak’ vurgulanmasından anladığımız kadarıyla, ‘kadın olan bir  Özge Bitmez adlı insanında’ karıştığı olayın yankıları sürüyor.

 

Sergen Yalçın Sessizliğini Bozdu

Olaya bambaşka bir bakış açısı getiren, eski futbolcu, yeni hoca, her devrin müzmin bekarı Sergen Yalçın; Sosyal medyadan, yayımladığı video ile kısa sürede yeni bir akımın başlamasına vesile oldu. Çektiği kısa videoda, – Murat kardeşim mesajını aldım, Üçlü, dörtlü, hatta üçün beşin lafı olmaz, kısaca her türlü, çoğulcu bir Türkiye için, ben de, varım. Sende Var mısın? Batuhan Kardeşim? diye seslendi.

Sergen Yalçın’ın yakın çevresine; Sırf davaya zarar gelmesin diye bugüne kadar sustum. Yıllarca mücadelesini verdiğim, uğruna varımı yoğumu harcadığım bu davanın, daha fazla sahipsiz kalmasına göz yumamazdım. ‘Birlik ve beraberliğe muhtaç olduğumuz bu günlerde, memleketin ve milletin bekası için, üçlü Türkiye’den başka dirilişin, dirilmenin imkanı bulunmadığını  söylediği öğrenildi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir