Genel,  Hava Durumu

Yılın “Havada Nem Var, AYNEN” Monoloğu Erdemli’den Geldi

Covid-19 nedeni ile bu yıl geç başlayan yaz ufak ufak normalleşiyor. Havaların ısınması ile beraber, halk sahillere akın etti.

Mersin Erdemli’de halk plajında tesadüfen kayıt altına alınan görüntülerde, iki çift arasında geçen konuşmada,
‘Havada Nem Var’ çıkışına ‘Hımm Aynen’ cevabı verildiği görüntülendi.

Viral olan videoyu çeken emekli öğretmen Zekiye Gültekin, bunun 58 yıldır başına gelen en güzel şey olduğunu okul aile birliğinden, velilerden, eski öğrencilerinden çok olumlu tepkiler aldığını, Youtube kanalı açarak youtuber olmayı planladığını söyledi.

Konuya ilişkin görüştüğümüz Mersin Mhp’li Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu: “Öncelikle sosyal mesafeyi korumak kaydı ile birlik ve beraberliğe muhtaç olduğumuz, bu günlerde, böylesine insanın içine umut serpen bir hadisenin, Akdeniz’in incisi Erdemli’mizde yaşanmış olması bizi Erdemli olduğumuz kadar mutlu da etmiştir. Üretken belediyecilik anlayışımızın insanların ruh halinde yansıdığı burada açıkça gözlenmektedir. Biz Erdemli’liler mutlu olsun istiyoruz. Çalışmalarımız aynı kararlılıkla sürecektir. Konuyla ilgili bizzat ilgileniyorum. Çiftimize ve değerli Öğretmenimize Belediye misafirhanemizde 1 ay konaklama hediye ettik. Herkesi Erdemli’ye bekliyoruz” dedi.

Senden, benden, bizden...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir